Atgal

BDAR įgyvendinimas, dokumentų rengimas

BDAR įgyvendinimas, dokumentų rengimas

Padėsime Jums susitvarkyti su 2018 m. gegužės 25 dieną įsigaliojusio Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento sukeltais sunkumais.

Įmonių steigimas ir likvidavimas

Išnagrinėję Jūsų poreikius padėsime Jums apsispręsti, kokia verslo forma labiausiai atitinka Jūsų poreikius. Tai nutarus, įmonės įsteigimu pasirūpinsime mes. Taip  pat teikiame ir įmonių likvidavimo paslaugas.

Įmonių reorganizavimas ir pertvarkymas

Padėsime Jums reorganizuoti (pertvarkyti) gelbėjamą prastos finansinės padėties bendrovę. „Audifinos“ konsultantai Jums padės pertvarkant turto ir įsipareigojimų vertes, taip pat derybose su kreditoriais, kad būtų sudarytos abiems pusėms palankios sąlygos grąžinti lėšas.

Įmonių vertinimas prieš įsigijimą (due diligence)

Atliksime išsamią įmonės finansinę analizę bei nustatysime, ar kompanijos pateikti  finansiniai  duomenys atitinka realią situaciją.

Finansų valdymas

Konsultuodami Jus Finansų valdymo klausimais ypatingą dėmesį skirsime Jūsų įmonės finansiniams rodikliams, nuosavybės ir skolos vertėms. Mūsų konsultantai remdamiesi ilgamete patirtimi padės Jums atsakyti į klausimus, kokio kapitalo reikia gauti Jūsų įmonei, norint finansuoti bendrovės turtą, kaip padidinti įmonės vertę visiems akcininkams ir pan. „AUDIFINOS“ specialistai Jums taip pat padės efektyviai valdyti lėšų paskirstymą, kad Jūsų įmonė pasiektų savo išsikeltus tikslus.

Verslo planai, biudžetavimas

Padėsime Jums ruošiant aukštos kokybės verslo planą, kuris Jums leis gauti paskolą ar pritraukti investicijas Jūsų veiklos pradžiai.

Mokymai

Teikiame mokymus Jūsų pageidaujamomis temomis audito, apskaitos, mokesčių bei konsultacijų srityse.

Biuro administravimas, išteklių valdymas

Jei Jūsų įmonė neturi darbuotojo, kuris būtų atsakingas už biuro administravimą, patikėkite šią užduotį mums. Jums priskirtas administratorius pasirūpins viskuo: finansiniu planavimu, vidine apskaita bei sąskaitų išrašymu, personalu ir pan.

Paslaugų teikimo
geografija

Teikiame paslaugas klientams 
daugiau nei 15 valstybių, 3 kontinentuose.

Nuolat plečiame partnerių užsienyje tinklą,
taip užtikrindami kokybiškas paslaugas savo klientams 
ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Parašykite mums ir mes su Jumis susisieksime