Atgal

ES fondų lėšomis finansuojamų projektų apskaita

ES fondų lėšomis finansuojamų projektų apskaita

Siekiant gauti Europos Komisijos paramą ar paramą iš nacionalinių finansavimo institucijų, reikalingos apskaitos paslaugos. Mūsų ekspertai turi įvairią ES fondų ir subsidijų apskaitos patirtį. Mūsų darbuotojai nuolat tobulina žinias finansavimo programų apskaitos srityse.

Buhalterinės apskaitos tvarkymas

Mūsų teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos Jums padės priimant ekonominius sprendimus, sudarinėjant   finansinių ataskaitų rinkinius ar kitus reikalingus ruošinius.

Darbo užmokesčio apskaita

Nustatysime optimalų Jūsų darbuotojų darbo užmokestį, atlyginimų ir įmokų vertes bei pateiksime paskirstymo rekomendacijas. Remdamasis mūsų specialistų sudarytomis ataskaitomis Jūsų įmonės vadovaujantysis personalas galės priimti pagrįstus sprendimus dėl įmonių darbo sąnaudų optimizavimo.

Metinių finansinių ataskaitų sudarymas

Teikiame finansinių ataskaitų rinkinių, atspindinčių finansinių metų duomenis, sudarymo paslaugas.

Mokestinių ataskaitų sudarymas

Nuolat besikeičianti mokesčių  įstatyminė bazė tampa vis labiau keblesnė. Įmonės bando mažesnėmis išlaidomis padaryti daugiau, išnaudoti savo mokesčių ir finansų funkcijas. Tačiau finansinių ir apskaitos funkcijų centralizavimas kelia papildomų sunkumų. Procesus daro dar sudėtingesnius vietinių teisinių reguliavimų kaita, technologijų pažanga bei kiti nepastovūs faktoriai atitikties periodo metu. Dėl to padidėja atitikties nesėkmių rizika ir įmonė mažiau laiko gali skirti strateginių tikslų formavimui ar planavimui. Dėl to mokestinių ataskaitų sudarymą galite patikėti mūsų specialistams.

Vyr. Finansininko paslauga

Teikiame finansinio planavimo, finansų rizikos valdymo, apskaitos tvarkymo, finansinių ataskaitų sudarymo ir kitas finansų valdymo paslaugas.

Konsultacijos apskaitos klausimais

Teikiame konsultacijas visais Jūsų įmonei aktualiais apskaitos klausimais.

Integracija į klientų apskaitos sistemą

Mes galime integruoti savo sistemas į jūsų naudojamas apskaitos programas arba atlikti tik tam tikras apskaitos užduotis.

Paslaugų teikimo
geografija

Teikiame paslaugas klientams 
daugiau nei 15 valstybių, 3 kontinentuose.

Nuolat plečiame partnerių užsienyje tinklą,
taip užtikrindami kokybiškas paslaugas savo klientams 
ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Parašykite mums ir mes su Jumis susisieksime