Vidaus auditorius (-ė)

  • Vilnius
  • Pilnas etatas

Pasirinkimas, kur pradėti ar tęsti karjerą – vienas svarbiausių sprendimų kiekvieno žmogaus gyvenime. Kviečiame susipažinti su „Audifinos“ gyvenimu – susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip galite pradėti ir plėtoti savo karjerą bei kodėl jums patiks čia dirbti.

Kandidatuoti

Reikalavimai:

· Vidaus auditoriaus kvalifikacija. Patirtis ir žinios vidaus auditų srityje bus vertinamos labai teigiamai.

· Vidaus auditoriaus patirtis audito įmonėje arba finansų įstaigoje (patirtis su Fin Tech auditais – didelis privalumas).

· Domėjimasis procesų analize, kokybės valdymu.

· Dokumentavimo principų išmanymas.

· Anglų kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu, ne žemesniu kaip B2 lygis.

· Komunikabilumas, kruopštumas, atidumas, orientacija į rezultatus.

Užduotys ir atsakomybės:

· Vidaus auditų klientams atlikimas (įskaitant ir veiklos auditus).

· Vidaus audito ataskaitų, išvadų, rekomendacijų veiklos tobulinimui rengimas.

· Vidaus audito atlikimo metodų ir procedūrų tobulinimas.

· Nustatytų neatitikčių registracija, valdymą ir kontrolė.

· Konsultacijų vidaus kontrolės užtikrinimo ir rizikos mažinimo klausimais teikimas.

· IVS audito atlikimas.

Įmonė siūlo:

· Atsakingą ir dinamišką darbą profesionalioje komandoje. Jūs prisijungsite prie komandos, kurioje vertinamas darbuotojų indėlis ir suteikiamos galimybės aktyviai dalyvauti projektuose bei įgyvendinti savo idėjas.

· Papildomą sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio).

· Metines premijas. Mes pripažįstame ir skatiname Jūsų pastangas ir indėlį į įmonės sėkmę. Todėl skiriame metines premijas kaip atlygį už puikų darbą ir pasiektus rezultatus.

· Pasitikėjimo dienas. Suprantame, kad darbuotojai kartais gali susidurti su asmeniniais ar šeimos reikalais, kuriems reikia skirti daugiau dėmesio. Todėl suteikiame pasitikėjimo dienas, kurias galėsite naudoti lankantis pas gydytojus ir pan.

· Bendrus pusryčius, vaisius ofise.

· Lankstų darbo grafiką ir galimybę dirbti nuotoliniu būdu. Suprantame, kad gyvenimo reikalai ir įsipareigojimai gali keisti darbo grafiką. Teikiame lankstų darbo grafiką, kuris leis Jums pritaikyti darbą pagal Jūsų poreikius. Be to, suteikiame galimybę dirbti nuotoliniu būdu, jei tai tinkama Jūsų darbo pobūdžiui ir užtikrina efektyvų darbo procesą.

· Nuolatinius seminarus, mokymus ir galimybes tobulėti. Mes investuojame į mūsų darbuotojų tobulėjimą ir suteikiame galimybę dalyvauti nuolatiniuose seminaruose, mokymuose ir kitose profesinio tobulėjimo programose. Jūs turėsite galimybę įgyti naujų žinių, įgūdžių ir augti kartu su įmone.

· Draugišką bei ambicingą komandą. Mes esame draugiška ir entuziastinga komanda, kurioje kiekvienas kolega yra vertinamas ir palaikomas.

Darbo užmokestis:

Atlyginimas (bruto) nuo 2800 €. Konkretus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Kandidatuoti

    CV