Atgal

Obligacijų savininkų interesų gynimas, atstovavimas

Obligacijų savininkų interesų gynimas, atstovavimas

Ieškote alternatyvių verslo projektų finansavimo būdų, o galbūt jau priėmėte sprendimą išleisti įmonės obligacijas? Jau daugiau nei 3 metus teikiame obligacijų savininkų interesų gynimo paslaugas obligacijų emitentams, turime patirties tiek su didžiausiais rinkos žaidėjais, tiek su smulkiuoju ir vidutiniu verslu. Susisiekite ir aptarsime bendradarbiavimo galimybes.


Įmonių steigimas ir likvidavimas

Išnagrinėję Jūsų poreikius padėsime apsispręsti, kokia verslo forma labiausiai atitinka Jūsų poreikius. Tai nutarus, įmonės įsteigimu pasirūpinsime mes. Jei jau turite įmonę, kuri nebevykdo veiklos, padėsime sumažinti kaštus teikdami įmonių likvidavimo paslaugas.

Įmonių reorganizavimas ir pertvarkymas

Padėsime Jums reorganizuoti (atskirti, sujungti, prijungti) turimus verslus, sukuriant efektyviausią verslo struktūrą, užtikrinančią tinkamą verslo rizikų valdymą bei garantuojančią grąžą savininkams. Mūsų konsultantai sukaupę didžiulę patirtį reorganizuodami verslus veikiančius įvairiausiose srityse (logistika, statyba, medicina, medienos, metalo apdirbimas, IT paslaugos ir kt.), pasiūlys optimaliausius sprendimus Jūsų verslui.

Įmonių vertinimas prieš įsigijimą (due diligence)

Atliksime išsamią įmonės finansinę analizę bei nustatysime, ar kompanijos pateikti finansiniai  duomenys atitinka realią situaciją. Įvertinsime ir atskirus finansinius rodiklius, aktualius investuotojams bei pateiksime savo įžvalgas, padedančiams priimti sprendimą dėl investavimo. Ilgametė patirtis bendradarbiaujant su rizikos kapitalo fondais, užtikrina efektyvų paslaugų teikimą ir tinkamą kliento lūkesčių suvokimą bei įgyvendinimą.

Finansų valdymas

Konsultuodami Jus finansų valdymo klausimais, dėmesį skirsime Jūsų įmonės finansiniams rodikliams, nuosavybės bei skolos vertėms. Mūsų konsultantai, remdamiesi ilgamete patirtimi, padės Jums atsakyti į klausimus, kokio kapitalo reikia Jūsų įmonei, norint finansuoti bendrovės turto įsigijimus, kaip padidinti įmonės vertę visiems akcininkams ir kt. „AUDIFINOS“ specialistai Jums taip pat padės efektyviai valdyti lėšų paskirstymą, kad Jūsų įmonė pasiektų savo išsikeltus tikslus.

Verslo planai, biudžetavimas

Padėsime Jums ruošiant aukštos kokybės verslo planą, kuris Jums suteiks galimybę gauti paskolą ar pritraukti aktualias investicijas Jūsų verslui. Vadovaudamiesi praktinėmis žiniomis, parengsime ar suteiksime vertingas konsultacijas rengiant strateginius veiklos planus bei sudarant tinkamus, realistinius biudžetus.

Biuro administravimas, išteklių valdymas

Jei Jūsų įmonė neturi darbuotojo, kuris būtų atsakingas už biuro administravimą, patikėkite šią užduotį mums. Jums priskirtas administratorius pasirūpins viskuo: išteklių valdymu, biuro administravimu, personalu ir kt.

Rizikos valdymo konsultacijos

Rizika, veiklos valdymas ir atitikimas reikalavimų yra iššūkiai bet kuriai įmonei. Mes siūlome integruotas paslaugas ir puikias galimybes išvengti problemų.

Paslaugų teikimo
geografija

Teikiame paslaugas klientams 
daugiau nei 15 valstybių, 3 kontinentuose.

Nuolat plečiame partnerių užsienyje tinklą,
taip užtikrindami kokybiškas paslaugas savo klientams 
ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Parašykite mums ir mes su Jumis susisieksime