Apie mus

Apie mus

Pagrindinės įmonės „AUDIFINA“ veiklos sritys: auditas, apskaita ir konsultacijos mokesčių bei finansų valdymo klausimais. Mūsų finansų specialistai turi ilgametę patirtį įmonių reorganizavimo, verslo rizikos vertinimo srityse, taip pat audito, valdymo bei konsultavimo projektuose, finansuojamuose ES fondų lėšomis. Galiausiai, įmonės konsultantai teikia konsultacines paslaugas įmonių pardavimo, susijungimų ir įsigijimų klausimais. 

Nuo 2005 m. „AUDIFINA“ yra „MSI Global Alliance“, tarptautinės nepriklausomų audito ir teisinių įmonių asociacijos, narė. Daugiau informacijos apie „MSI Global Alliance“ galite rasti www.msiglobal.org.

2014 metais įmonėje „AUDIFINA“ įdiegta ir veikia kokybės vadybos sistema „ISO 9001“, kuri apima mūsų teikiamas audito, apskaitos ir konsultacines paslaugas.

Įmonės „AUDIFINA“ paslaugų kokybė buvo pripažinta ir visos šalies mastu - įmonė laimėjo LR Ūkio ministerijos įsteigtą 2014 m. Nacionalinį kokybės vadybos prizą.

Siūlome susipažinti su mūsų siocialinės atsakomybės ataskaita už 2019 - 2020 metus. 

UAB „AUDIFINA“ socialinės atsakomybės ataskaita

Misija – profesionaliai teikti kokybiškas apskaitos, audito ir susijusias paslaugas klientams, leidžiančias jiems priimti tinkamus ir naudingus veiklos valdymo sprendimus, taip pat teikiančias profesinį pasitenkinimą bei tobulėjimą įmonės darbuotojams ir užtikrinančias sėkmingą pačios Bendrovės augimą ir nuolatinį tobulėjimą.

Vizija – patikima ir inovatyvi, laiku ir kokybiškai profesines paslaugas teikianti įmonė.

Vertybės – profesionalumas, kompetencija, sąžiningumas, pagarba kitam, patikimumas, nuolatinis tobulėjimas.

Paslaugų teikimo
geografija

Teikiame paslaugas klientams 
daugiau nei 15 valstybių, 3 kontinentuose.

Nuolat plečiame partnerių užsienyje tinklą,
taip užtikrindami kokybiškas paslaugas savo klientams 
ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Parašykite mums ir mes su Jumis susisieksime