Karjera

Karjera

Pasirinkimas, kur pradėti ar tęsti savo karjerą, yra vienas iš svarbiausių sprendimų kiekvieno žmogaus gyvenime. Kviečiame susipažinti su įmonės „AUDIFINA“ gyvenimu - susisiekite ir sužinokite, kaip pas mus gausite galimybę kurti bei plėtoti savo karjerą ir kodėl Jums patiks čia dirbti.

Norinčius būti mūsų komandos dalimi, prašome savo CV siųsti el. paštu: karjera@audifina.lt. Konfidencialumą garantuojame.


Auditoriaus padėjėjas (-a)

Profesionalumas, kompetencija, sąžiningumas, pagarba kitam, patikimumas ir nuolatinis tobulėjimas – tai mūsų komandos puoselėjamos vertybės.

Šiuo metu mes stipriname savo komandą ir kviečiame prisijungti Auditoriaus padėjėją, kuriam (-ai) yra artimos mūsų puoselėjamos vertybės. Jūsų laukia įdomus darbas draugiškame ir vienas kitam padedančiame kolektyve, geros darbo sąlygos, socialinės garantijos, motyvaciniai priedai, nuolatinio mokymosi ir kvalifikacijos kėlimo galimybės.

Jūsų kasdieninė veikla darbe

Savarankiškai atliksite auditoriaus suplanuotas pagrindines audito procedūras ir dalyvausite audito darbo grupės veikloje atliekant finansinių ataskaitų auditus ir teikiant kitas susijusias paslaugas klientams.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą apskaitos ir įmonių finansų srityse. Jūsų darbo patirtį šiose arba audito srityse laikysime privalumu. Tikimės, kad išmanote dvejybinį įrašą bei mokate naudotis MS Excel programa (Vlookup ir Pivot), gebate planuoti bei organizuoti savo darbą, analitiškai mąstyti. Pageidautume, kad puikiai mokėtumėte lietuvių kalbą, o anglų kalbos žinios būtų didelis privalumas.

Mes siūlome:

Jūsų laukia įdomus darbas draugiškame ir vienas kitam padedančiame kolektyve, geros darbo sąlygos, socialinės garantijos, motyvaciniai priedai, kvalifikacijos kėlimo galimybės.

1000-2000 €/mėn., neatskaičius mokesčių, darbo užmokestį ir motyvacinius priedus. Darbo užmokestis aptariamas darbo pokalbio metu ir priklausys nuo Jūsų turimų kompetencijų bei patirties audito srityje.

Kandidatuoti
Paslaugų teikimo
geografija

Teikiame paslaugas klientams 
daugiau nei 15 valstybių, 3 kontinentuose.

Nuolat plečiame partnerių užsienyje tinklą,
taip užtikrindami kokybiškas paslaugas savo klientams 
ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Parašykite mums ir mes su Jumis susisieksime