Apskaita

Apskaita

Nesvarbu, kokiu verslu užsiimate - buhalterine apskaita turi būti rūpinamasi visą laiką. Mūsų specialistai atlieka savo darbą tiksliai ir laiku, taip ne tik užtikrindami ramų Jūsų miegą, bet ir suteikdami įžvalgų, kaip tobulėti ir sėkmingai gyvuoti.

Sužinokite paslaugų kainą Jūsų įmonei


Buhalterines apskaitos tvarkymas

Mūsų teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos Jums padės priimant verslo sprendimus, rengiant finansinių ataskaitų rinkinius, užtikrinant priežiūros institucijų reikalavimų vykdymą ar kitas reikalingas ataskaitas.

Darbo užmokesčio apskaita

Ilgametė patirtis tiek su didelėmis, tiek ir vos vieną darbuotoją turinčiomis įmonėmis, leidžia pasiūlyti kokybiškas darbo užmokesčio apskaitos paslaugas kiekvienam klientui, užtikrinant efektyvius darbo rezultatus bei savalaikę informaciją.

Metinių finansinių ataskaitų sudarymas

Teikiame finansinių ataskaitų rinkinių, tinkamai atskleidžiančių finansinių metų duomenis, sudarymo paslaugas.

Mokestinių ataskaitų sudarymas

Nuolat besikeičianti mokesčių įstatyminė bazė tampa rimtu galvos skausmu įmonių vadovams bei savininkams. Įmonės stengiasi mažesnėmis sąnaudomis padaryti daugiau, efektyviai valdyti finansus, tačiau nuolatinė teisinės bazės kaita reikalauja didelių laiko sąnaudų žinių atnaujinimui ir lieka vis mažiau laiko strateginių tikslų siekimui. Mokestinių ataskaitų sudarymą patikėdami mūsų specialistams, galite ramiai miegoti naktį ir būti ramūs, jog Jūsų įmonės mokesčius valdo savo srities profesionalai, ne tik padedantys užtikrinti įstatymų reikalavimų įvykdymą, bet ir efektyviai planuoti įmonės mokesčius.

Vyr. Finansininko paslauga

Teikiame finansų planavimo, finansų rizikos valdymo, pinigų srautų valdymo, finansinių ataskaitų sudarymo ir kitas finansų valdymo paslaugas.

Konsultacijos apskaitos klausimais

Teikiame konsultacijas visais Jūsų įmonei aktualiais apskaitos klausimais.

ES fondų lėšomis finansuojamų projektų apskaita

Siekiant gauti Europos Komisijos paramą ar paramą iš nacionalinių finansavimo institucijų, reikalingos apskaitos paslaugos. Mūsų ekspertai turi sukaupę didžiulę ES fondų paramos bei kitų subsidijų apskaitos patirtį. Mūsų darbuotojai nuolat tobulina žinias finansavimo programų apskaitos srityje tam, jog galėtume pasiūlyti kokybiškas ir efektyviai teikiamas paslaugas.

Integracija į klientų apskaitos sistemą

Mes galime integruoti savo sistemas į jūsų naudojamas apskaitos programas arba atlikti tik tam tikras apskaitos užduotis.

Paslaugų teikimo
geografija

Teikiame paslaugas klientams 
daugiau nei 15 valstybių, 3 kontinentuose.

Nuolat plečiame partnerių užsienyje tinklą,
taip užtikrindami kokybiškas paslaugas savo klientams 
ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Parašykite mums ir mes su Jumis susisieksime