Qoute „Mokymasis ir inovacijos yra glaudžiai susiję. Sėkmės atveju manyti, jog tai, ką darėme vakar, bus pakankama ir rytoj – arogancija.“ William Pollard

Rimgaudas Pazniokas

Partneris
rimgaudas.pazniokas@audifina.lt

Rimgaudas Pazniokas yra UAB „Audifina“ partneris, bendroje kelionėje kartu su įmonės komanda jis – jau dešimt metų. Rimgaudo profesinių privalumų ir pasitikėjimo sąskaitoje – didelė patirtis konsultavimo, projektų valdymo, profesionalių paslaugų vystymo bei veiklos procesų tobulinimo srityse.

Nuo 2023m. jis – kvalifikuotas verslo vertintojas.

Rimgaudas koncentruojasi į konsultacinių paslaugų plėtrą. Aktyviai vysto obligacijų savininkų interesų gynimo paslaugas, „AMANA Consulting GmbH“ programinės įrangos, skirtos ataskaitų rengimui bei auditui, diegimą Baltijos šalyse, o taip pat paslaugas, susijusias su ESEF bei ESG reikalavimais. Savo žiniomis dalijasi įvairiose konferencijose, seminaruose, aktyviai dalyvauja verslo ir diplomatų bendruomenėse.

Rimgaudas „Audifina“ komandoje – vienas tų, kurie mėgsta iššūkius. Jis yra ypač drąsus ten, kur tenka dalyvauti diegiant naujas paslaugas rinkoje bei formuojant tokių naujovių praktiką.