9 balandžio, 2024

,,Audifina” plečia finansų valdymo sprendimų pasiūlą Baltijos šalyse bendradarbiaudama su ,,LucaNet”

Vilnius, 2024 m. balandžio 9 d

,,Audifina” džiaugiasi tapusi akredituota ,,LucaNet”,  žinomo įmonių veiklos valdymo sprendimų tiekėjo, partnere Baltijos šalyse.

Dviems kompanijoms bendradarbiaujant, bus sujungta ,,Audifina” finansų ir verslo konsultacijų patirtis bei pažangūs ,,LucaNet” finansų valdymo programinės įrangos sprendimai. Baltijos šalių įmonėms pasiūlysime naujas finansų planavimo bei atskaitomybės procesų technologijas – finansiniams procesams standartizuoti, automatizuoti ir optimizuoti.

Dvidešimt penkerius metus šioje srityje veikianti finansinės programinės įrangos tiekėja „LucaNet” yra ne tik rinkos lyderė Vokietijoje ir DACH regione, bet ir turi platų atstovybių tinklą visame pasaulyje.


Rimgaudas Pazniokas, „Audifina” partneris apie bendradarbiavimą:

„Audifina” džiaugiasi prasidėjusiu bendradarbiavimu su „LucaNet”. Derindami savo finansinio konsultavimo žinias su novatoriškomis „LucaNet” technologijomis, galime pasiūlyti 360° požiūrį į konsolidavimą, finansinį planavimą ir ataskaitų teikimą. Ši partnerystė sukurs klientams naujus, nuoseklius sprendimus, kaip tvarkyti savo finansų valdymą. Nekantraujame padėti įmonėms ne tik išgyventi, bet ir klestėti naujų iššūkių akivaizdoje.”


Partnerystė su „LucaNet” apima skirtingus finansinės veiklos programinės įrangos diegimo etapus

Viso diegimo proceso metu ,,Audifina” konsultantai programinius sprendimus nuosekliai pritaikys kliento poreikiams. Tai apims konsolidavimo grupių nustatymą, esamų duomenų perkėlimą ir pradinių konsolidavimo operacijų atlikimą. Į diegimo konsultacijas bus įtraukti darbuotojų mokymai.

Klientai galės sklandžiai importuoti duomenis naudodamiesi „LucaNet” standartizuotomis programavimo sąsajomis ir integracijomis iš kitų sistemų, įskaitant „Excel”. Naudodamiesi programine įranga jie lengvai kurs iliustruotas ataskaitas arba turės galimybę jas kurti „MS Excel” programoje, naudodami „LucaNet Excel” priedą ir „Excel” ataskaitų funkciją.

„LucaNet” programine įranga galima parengti spausdinimui paruoštas metines ataskaitas, naudojant informacijos atskleidimo sprendimus, teikti reglamentus atitinkančias ESG ataskaitas (naudojantis „LucaNet” ESG ataskaitų teikimo moduliu).

Programinė įranga leis lengviau užtikrinti ESG duomenų skaidrumą ir kontrolę, užtikrins ES taksonomijos atvaizdavimą, pagrindinių rodiklių apskaičiavimą ir tinkamą ataskaitų teikimą.
Metinių grupės ataskaitų, įskaitant ESG ataskaitas, rengimas taps daug paprastesniu, įskaitant jų konvertavimą į XBRL formatą.

,,Audifina” džiaugiasi šios partnerystės teikiamomis galimybėmis Baltijos šalių finansų valdymo specialistams. Bendradarbiaudami su „LucaNet” esame pasirengę adaptuotis prie greit besikeičiančios finansinės aplinkos, siūlydami novatoriškus sprendimus, atitinkančius didėjančius šiuolaikinio verslo aplinkos reikalavimus.

 

Apie ,,Audifina”

Audifina – audito, apskaitos, mokestinių ir finansinių konsultacijų bendrovė, orientuota į tvarią klientų gerovę. Gilus Lietuvos finansinės ir teisinės aplinkos išmanymas ir supratimas leidžia ,,Audifina” darbuotojams pasiūlyti 360 požiūrį į savo klientų finansinius / įmonės valdymo klausimus.
Įmonė buvo įkurta prieš 22 metus ir šiuo metu joje dirba apie 90 specialistų (auditorių, buhalterių, konsultantų), teikiančių vis platesnį finansinių paslaugų spektrą. Aukšti paslaugų kokybės standartai ir nuolatinis darbuotojų profesinis mokymas leidžia „Audifina” išlikti TOP 10 audito ir apskaitos įmonių Lietuvoje.

Apie ,,LucaNet”

,,LucaNet” yra pirmaujanti įmonių veiklos valdymo programinės įrangos, suteikiančios daugiau galimybių finansų direktoriams ir jų komandoms, tiekėja.
Daugiau nei 5000 įmonių visame pasaulyje naudojasi paprastais naudoti sprendimais, skirtais finansinių ataskaitų uždarymui ir konsolidavimui, planavimui ir biudžeto sudarymui, finansinei atskaitomybei, ESG ir mokesčiams.

Bendrovės pagrindinė būstinė yra Berlyne, papildomi biurai veikia Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Kinijoje, Singapūre ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kartu su tarptautiniu partnerių tinklu 800 darbuotojų visame pasaulyje padeda tokioms bendrovėms kaip „Leica”, „Pirtek” ir „Toshiba”.